privaatsuspoliitika

PRIVAATSUSPOLIITIKA

 

Palume kõikidel isikutel enne Estaqua kodulehele (www.estaqua.ee ja seotud alamdomeenid) kasutamist tutvuda käesoleva privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu käesolevas privaatsuspoliitikas tooduga, siis palume lehelt lahkuda.

Estaqua suhtub andmete puutumatusesse täie tõsidusega. Privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas Estaqua kui vastutav töötleja andmekaitse üldmääruse (GDPR – General Data Protection Regulation) ja eraelu puutumatust ja elektroonilist sidet käsitleva määruse (edaspidi e-privaatsuse määrus) kogub ja töötleb kasutajate isikuandmeid ja muud informatsiooni.

Sinu mugavuse huvides kasutatakse sellel kodulehel küpsiseid. Kui jätkad selle saidi sirvimist, annad automaatselt nõusoleku ka küpsiste kasutamiseks. Küpsised on väikesed failid, mis talletatakse Teie arvutisse Teie veebibrauseri kaudu selleks, et brauser mäletaks Teie külastust ja kindlaid infokilde selleks, et saaksime pakkuda Teile asjakohast infot, soovitusi.


ISIKUANDMETE KATEGOORIAD JA TÖÖTLEMISE EESMÄRGID


Suur osa Estaqua kodulehest on ainult informatiivse sisu ja eesmärgiga, mis ei töötle Teie isikuga seotud andmeid. Teie isikuga seotud andmeid kasutame üksnes Estaqua müügiteenuse efektiivseks osutamiseks. Teie isikuga seotud andmed on nimi, telefoni number, e-posti aadress. Me võime kasutada ja töödelda Teie informatsiooni selleks, et täita üksnes Estaqua tegevusalaga seonduvate ülesannete täitmiseks. Teie andmeid Estaqua kolmandatele isikutele ei müü ega väljasta.

E-post:

E-posti kaudu edastame Teile valitud teenuste eest arveid. E-post on üks kanalitest, mille kaudu suhtleme Teiega ja edastame Teile vajalikku informatsiooni. Estaqua ei saada Teile rämpsposti, kuid võib saata Teile vahel ka turundusliku sisuga informatiivseid kirju, millest saate meid teavitades ka keelduda.

Telefoni number:

Telefoni numbrit kasutame üksnes tellimuse täitmiseks ja otsese suhtluse pidamiseks. Estaqua meeskond võib Teiega telefoni teel ühendust võtta, et küsida ostu ja paigalduse kohta tagasisisidet ja/või tutvustada Teile liikmepõhiseid lahendusi.

Ees- ja perekonnanimi:

Tellija isiku tuvastamine on nii turvalistel kaalutlustel oluline kui ka selleks, et teaksime isikut, kes töö eest tasub. Estaqua teenuste eest tekkinud võlgnevused kuuluvad tellija nimele. Isiku tuvastamine ees-ja perekonnanimega on ka oluline osa isiklikuma klienditeeninduse tagamiseks.

Muu info:

Selleks, et saaksime täita Teie erisoove ja tagada 100% ohutut ja kvaliteetset teenust, palume Teil täita ka lisamärkused teenuse broneerimisel. Kodulehe ja ostusüsteemi mugavamaks tegemise eesmärgil kogume isikustamata andmeid kodulehe külastuspikkuste, klikkimiste ja muu taolise osas. Kasutame selleks turvalisi kanaleid nagu Google Analytics, AdWords jne. Estaqua teeb äriliste eesmärkide täitmiseks ka vastavaid statistilisi kokkuvõtteid, mille puhul Teie andmed viiakse isikustamata kujule ning säilitatakse üksnes turvalistel kandjatel. Turvalisuse tagamiseks kasutab Estaqua mitmeid meetodeid, milleks on pidev paroolide uuendamine, krüpteerimine, kindlates kohtades hoiustamine, pidevate turvakontrollide tegemine ja muud meetodid. Sensitiivseid andmeid hoitakse välistel kõvaketastel. Teie makseinfole (kaardi andmed) Estaqual ligipääsu ei ole. Selleks kasutame kõrgelt turvatud makseplatvorme. Estaqua ei vastuta Teie isikuandmete väärkasutamise eest, mis tekkis Teie enda arvutis või muus seadmes olevate pahavarade tõttu.


MUUD ANDMED


Võite kasutada Estaqua veebilehte esitamata oma isikuandmeid. Sellisel juhul kogub Estaqua ainult järgmisi teie kasutusest tulenevaid metaandmeid: Viitelehekülg, juurdepääsu andmed ja aeg, edastatud andmete maht, edastamise staatus, veebilehitseja tüüp, IP-aadress, operatsioonisüsteem ja liides, veebilehitseja tarkvara keel ja versioon. Eeltoodud info edastamise vältimiseks võite kasutada Estaqua kodulehte ka inkognito režiimis anonüümselt.

Teie IP-aadressi kasutatakse selleks, et võimaldada teile juurdepääs meie veebilehele või rakendusele. Kui IP-aadress ei ole enam sel eesmärgil vajalik, lühendame teie IP-aadressi, eemaldades teie IP-aadressi viimase okteti. Metaandmeid, sealhulgas lühendatud IP-aadressi kasutatakse meie veebilehe või rakenduse kvaliteedi ja teenuste parandamiseks, analüüsides meie kasutajate kasutamiskäitumist.

Estaqua privaatsuspoliitika on avalik kõikidele isikutele tutvumiseks ja oleme sellekohase viitekoha loonud ka oma kodulehele. Estaqua privaatsuspoliitika on Estaqua vara ja on keelatud meie privaatsuspoliitika osasid kopeerida konkureerivate tegevuste (autode pesemisega tegelevad ettevõtted) läbiviimiseks.